banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1496

banner1337

POMEM Polis Alımı ve Jandarma Uzman Erbaş Alımı

banner1357

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu POMEM polis alımı ve jandarma uzman erbaş alımı hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu'nun katıldığı bir program öncesinde POMEM, PMYO, uzman erbaş alımı ve atamaları gündeme geldi ve bu konular hakkında açıklama programın sonunda geldi.

Genel 24.09.2020, 18:51 24.09.2020, 18:52
424
POMEM Polis Alımı ve Jandarma Uzman Erbaş Alımı
banner1353

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu , TGRT Haber ekranlarında , Cem Küçük 'ün sunumu ile ekranlara gelen Güncel Özel adlı programa konuk oldu ve program başlamadan önce gündeme gelen OMEM, PMYO, uzman erbaş alımı ve atamaları hakkında program sonunda önemli açıklamalarda bulundu. Bu programın saatinin belli olmasının ardından adaylar gazetecileri soru yağmuruna tuttu ve atamalar hakkında bilgi istedi.

POMEM, PMYO VE UZMAN ERBAŞ KONULARI SORULDU

Yeni dönem POMEM polis alımları, POMEM polis alımında yaş KPSS ve diğer şartların esnetilmesi gibi konularda sıkça soru sorulurken 2020 PMYO polis alımı ilanının yayımlanması, taban puanın düşürülmesi konusu da adaylar tarafından en çok sorulan sorular arasında yer aldı.

Bunun yanı sıra jandarma uzman erbaş olmak isteyenler, uzman erbaş mülakatını geçip atama bekleyen adayların sorunları da gündeme gelen sorulardan oldu. 

ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE DUYURULAR GELECEK

Programın süresi yetmeyince programdan önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya sorulduğu belirtildi. Bu doğrultuda Cem Küçük ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bu soruları yanıtladığı belirtilen konularda duyuruların Bakanlık tarafından önümüzdeki günlerde ve dönemde yayımlanacağını söylediğini belirtti.

Bu konu hakkında bir gelişme olduğunda adaylarımızı sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. 

Yorumlar (0)