banner1518

banner1584

banner1575

banner1499

banner1525

banner1324

banner1581

Pierre Cardin’den yeni yıla özel gelinlik tasarımları

Dünyaca ünlü İtalyan asıllı Fransız moda tasarımcısı Pierre Cardin ile hayata geçen marka; birçok alanda ortaya koyduğu başarılı tasarımları ile hem erkeklerin, hem de bayanların dikkatini çekmeye devam ediyor. Özellikle de evlenecek olan gelin ve damat adayları için damatlık ve gelinlik seçme konusunda en önemli markaların başında geliyor. Rüya gibi bir düğün geçirmek ve trend gelinlik modeli ile birlikte düğününde yer almak isteyen gelin adaylarının seçimi olan Pierre Cardin; her yıl eşsiz gelinlik tasarımlarıyla genç kızları büyülemeye devam ediyor.

Genel 02.02.2021, 23:26
201
Pierre Cardin’den yeni yıla özel gelinlik tasarımları

Pierre Cardin’den yeni yıla özel gelinlik tasarımları Dünyaca ünlü İtalyan asıllı Fransız moda tasarımcısı Pierre Cardin ile hayata geçen marka; birçok alanda ortaya koyduğu başarılı tasarımları ile hem erkeklerin, hem de bayanların dikkatini çekmeye devam ediyor. Özellikle de evlenecek olan gelin ve damat adayları için damatlık ve gelinlik seçme konusunda en önemli markaların başında geliyor. Rüya gibi bir düğün geçirmek ve trend gelinlik modeli ile birlikte düğününde yer almak isteyen gelin adaylarının seçimi olan Pierre Cardin; her yıl eşsiz gelinlik tasarımlarıyla genç kızları büyülemeye devam ediyor.

Yeni yılda da yine gelin adaylarının karşısına eşsiz gelinlik tasarımlarını çıkaran Pierre Cardin; dantelli, taşlı, işlemeli, sade, askılı, uzun, straplez olmak üzere birçok farklı modeli satışa sunuyor. Tasarımlarını direkt olarak birinci elden alıcılarıyla buluşturan marka; ortaya koyduğu başarılı hizmet anlayışı sayesinde kısa sürede birçok kadının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bu yüzden evlenecek olan gelin adaylarının, gelinlik arayışında ilk baktıkları markalar arasında yer almaktadır. Prensesler gibi olmak ve düğününde seçtiği gelinlikle herkesi etkisi altına almak isteyen genç kızlar, markanın eşsiz gelinlik tasarımları içerisinden seçimlerini yaparken, bu gelinlik modelleri sayesinde tam da istedikleri tarzı elde etmektedir.

PİERRE CARDİN FARKI BU YIL DA DEVAM EDİYOR

Bu yıl da yine birçok gelin adayı; Pierre Cardin gelinlik tasarımları ile düğününe katılacak ve bu şekilde davetlileri kolaylıkla etkileyecek. Pierre Cardin’in bu yıl için tasarladığı gelinlikler içerisinde; en çok da kabarık ve dantelli modeller ilgi görüyor. Daha şimdiden büyük bir satışa imza atan Pierre Cardin; gelinlik alanında bir numara olmaya devam ediyor. Eğer düğünde, müstakbel eşinizin yanına yakışmak ve adeta parıl parıl parlamak istiyorsanız, siz de markanın gelinliklerine mutlaka göz atın ve öyle karar verin.

Pierre Cardin gelinlik modelleri içerisinde herkese uygun bir model muhakkak vardır. Straplez seviyorum ve dantel detayı olsun diyorsanız; bu tür modeli bu markada bulacaksınız. Sırt dekolteli ve kabarık seviyorum diyorsanız; bu modeli de yine Pierre Cardin farkıyla satın alabileceksiniz.

Yorumlar (0)