banner1571

banner1567

banner1334

banner1345

banner1496

banner1324

Pfizer aşısı olan doktor öldü!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşın üretilen koronavirüs aşılarıyla ilgili tedirgin eden haberler gelmeye devam ediyor. Gelen bir son dakika haberine göre Pfizer aşısı olan doktorun 16 gün sonra ölmesi gündeme bomba gibi düştü!

Genel 07.01.2021, 16:57
329
Pfizer aşısı olan doktor öldü!

Pfizer aşısı olan doktor öldü! Üretilen Pfizer BioNTech koronavirüs aşılarıyla ilgili flaş bir haber gündeme bomba gibi düştü. Gelen bilgiye göre aşı olan Dr. Gregory Michael 3 Ocak tarihinde hayatını kaybetti. Konu kısa süre içerisinde gündem oldu. Konuyla ilgili resmi açıklama geldi.

ÖLÜM NEDENİ ARAŞTIRILACAK

Doktorun ölüm nedeninin kesin olarak araştırılacağı ifade edildi. 56 yaşındaki doktorun ölüm nedeninin aşı ile ilgili bir bağlantısının olmayacağı ifade edilse de adli tıp uzmanı ve ortak kurumlar konunun araştırılacağını belirtti.

AŞI OLDUKTAN 3 GÜN SONRA HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Konuyla ilgili doktorun eşi Heidi Neckelmann, aşı olduktan 3 gün sonra el ve ayaklarında noktaların olduğunu belirtti. Noktaların iç kanamaya neden olduğunu belirten Pfizer, resmi açıklama yaptı.

AÇIKLAMA GELDİ

Pfizer, konu ile ilgili resmi açıklama yaptı. Yaşanan beklenmeyen tüm olayları da takip ettiklerini ifade ederek, "Vakayı aktif şekilde araştırıyoruz. Fakat şu anda aşıyla herhangi bir doğrudan bağlantıya inanmıyoruz" dedi.

MEYDANA GELME İHTİMALİNE DİKKAT ÇEKİLDİ

Şirket tarafından yapılan açıklamada klinik denetler ve aşının dağıtımı yapıldıktan sonra trombositopeni ile ilgili hiçbir belirti ile karşılaşmadıkları belirtildi. Genel nüfusta aşılananlarda ölüm gibi olayların meydana gelme ihtimaline de dikkat çekildi.

Yorumlar (0)