(özel Haber) Karın Keyfini Dans Ederek Çikardilar

İstanbul’da üç gündür etkili olan kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Silivri’de bir grup dansçı, karın tadını dans ederek çıkardı.İstanbul’u etkisi altına alan yoğun kar yağışı ve soğuk hava hayatı olumsuz yönde etkilerken,...

(özel Haber) Karın Keyfini Dans Ederek Çikardilar
banner1314
İstanbul’da üç gündür etkili olan kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Silivri’de bir grup dansçı, karın tadını dans ederek çıkardı.
İstanbul’u etkisi altına alan yoğun kar yağışı ve soğuk hava hayatı olumsuz yönde etkilerken, bir grup dans tutkunu genç karın keyfini Silivri sahilinde dans ederek çıkardı. Silivri Latin Dansları Grubu eğitmeni Volkan Kılıç’la birlikte yaklaşık 15 kişilik grup, dondurucu soğukta dans ederek ısındı. Karın keyfini dans ederek çıkaran dansçılar renkli görüntüler oluşturdu.
Her kar yağışında dans ettiklerini belirten Kılıç, “Kurstan çıktık, her kar yağdığında dans ederiz. Geçtiğimiz yıllarda kar yağmadığı için dans edemedik. Grubumuzda diğer ilçelerden gelen kursiyerlerimiz de var. Tango, salsa ve bachata dansları olarak üç dansa göre kurslara devam ediliyor. Kurs çıkışında baktık kar yağıyor, bizde kendimizi sahile attık ve dans ettik” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300