banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Oteldeki kavga ölüm getirdi!

banner1357

Suudi Arabistanlı doktor Khald Mohammedi Barrada ile İranlı kuyumcu Lüks bir otelin rezervasyon sırasında kavga etmeye başladı. Kavga esnasında kuyumcuyla kavgasından sonra yere yığılıp kalan Barrada hayatını kaybederken, kuyumcu gözaltına alındı.

Genel 13.02.2019, 09:29
Oteldeki kavga ölüm getirdi!
banner1353
banner1375

Geçen cuma günü İstanbul Bakırköy'deki Sheraton İstanbul Ataköy Hotel'de meydana geldi. Suudi Arabistanlı doktor Khald Mohammedi Barrada,(50) otelin resepsiyon bölümünde sırada bekliyordu. O sırada da İranlı kuyumcu A.N. (27) ile Barrada arasında resepsiyon sırası sebebiyle tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle beraber tarafları araya girenler zor ayırdı.

BİRDEN BİRE 

Barrada, şikayetçi olacağını ifade edince otele polis çağrıldı fakat daha sonra şikayetinden geri döndü. Kuyumcu A.N. lüks cipiyle otelden ayrılırken, Barrada olaydan dakikalar sonra sigara içmek için çıktığı otelin kapısının önünde yere yığıldı. Hemen ambulans çağrıldı. Barrada, sağlık ekibinin tüm müdahalesine rağmen hastane yolunda yaşamını yitirdi. Bakırköy Araştırma Büro Amirliği ekipleri, başka bir otele giden A.N.'yi gözaltına aldı. A.N., ifadesinde Barrada ile aralarında yaşanan tartışmada itişme yaşandığını, kendisine vurmadığını, sadece ittiğini öne sürdü. A.N., adli kontrol kararıyla serbest kaldı.

Yorumlar (0)