banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Ormanlı beldesinde çok amaçlı salon açıldı

banner1357

ZONGULDAK (AA) - Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı beldesinde belediye tarafından yaptırılan çok amaçlı salon düzenlenen etkinlikle hizmete girdi. Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, mahalle muhtarları, belediye birim amirlerinin yanı sıra...

Genel 26.04.2018, 15:18
Ormanlı beldesinde çok amaçlı salon açıldı
banner1353
banner1375

ZONGULDAK (AA) - Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı beldesinde belediye tarafından yaptırılan çok amaçlı salon düzenlenen etkinlikle hizmete girdi.

Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, mahalle muhtarları, belediye birim amirlerinin yanı sıra belde esnafının da katılımı ile düzenlenen törende yaptığı konuşmada, uzun yıllar yaşanan eksikliği ortadan kaldırdıklarını söyledi.

Belde halkının düğün, nişan, kına ve toplantı gibi etkinlikleri yapabilmek için farklı bölgelere gitmesine gerek kalmayacağını anlatan Başol, "Çok amaçlı salonumuz hizmete girmiştir. Bu beldemiz için son derece tarihi bir olaydır. Emeği geçen katkı sağlayan herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız çalışmalar ortadadır. Birlik ve beraberlik içerisinde beldemizi daha modern ve yaşanabilir hale getireceğiz." dedi.

Yorumlar (0)