banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Önce miting yaptı sonra imam cübbesi giyip...

banner1357

Bursa'da bir Bağımsız Belediye Başkan Adayı, eski belediye hizmet binası önünde miting yaptı ardından da imam cübbesi giyip dua etti.

Genel 02.03.2019, 10:00
Önce miting yaptı sonra imam cübbesi giyip...
banner1353

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde Bağımsız Belediye Başkan Adayı Baki Şahan, eski belediye hizmet binası önünde miting gerçekleştirdi. Yaklaşık 20 kişinin katıldığı mitingten sonra Şahan imam cübbesi giyerek dua etmeye başladı. Baki Şahan, "Halkımıza küçük bir tebessüm ile kendimizi anlatmak istedik" şeklinde konuştu. 

Yenişehir'de avukatlıkla meşgul olan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Baki Şahan, eski belediye hizmet binası önünde gerçekeleştirdiği mitingde ilçe sakinlerine seslendi. Şahan'ı yaklaşık 20 kişi takip etti. Baki Şahan, 5 yıl önce eski belediye binasının çevresinin çekim merkezi haline dönüştürüleceği yönünde vaatler verildiğini fakat herhangi bir çalışma yapılmadığını iddia etti.

Şahan, mitingin ardından 'Utanç Meydanı' yazılı tabelalara bağlı kurdeleyi kesti. Şahan sonrasında da yanında getirdiği imam cübbesini giyerek dua etti.

'CEP MİTİNGLERİ'

Çevredekilerin ilgiyle takip ettiği Baki Şahan, "Cep mitingleri halkımıza ulaşabilmemizin en kolay yolu. Halkımız artık küskün, bezgin ve yorulmuş vaziyette. İnsanlarımız, aklına gelebilecek olan en güzel şey olan gülmeyi unuttu. Halkımıza küçük bir tebessüm ile kendimizi anlatmak istedik" dedi.

ELEŞTİRDİĞİ BAŞKAN YANINA GELDİ

Mitingi duyan Yenişehir Belediye Başkanı AK Partili Süleyman Çelik, Şahan'ın konuşmasının son bölümüne yetişti. Çelik, Şahan'a başarılar dileyerek "İlçemizin böyle renkli kişilere ihtiyacı var" dedi.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 06 Aralık 2019
İmsak 06:07
Güneş 07:39
Öğle 12:31
İkindi 14:51
Akşam 17:12
Yatsı 18:39