banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Önce birlikte yaşadığı adam sonra da oğlu...

banner1357

Adana'da birlikte yaşadığı erkek tarafından darp edilen kadının şikayeti üzerine uzaklaştırma alan şahsın bu kez kadının oğlunu kışkırtarak evine gönderip, ölümle tehdit edilmesine neden olduğu ileri sürüldü.

Genel 03.09.2019, 09:48
Önce birlikte yaşadığı adam sonra da oğlu...
banner1353
banner1375

Adana'nın Seyhan ilçesi Pınar Mahallesi'nde meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre Kadriye A. bir süredir G.Ç. ile birlikte yaşamaya başladı. Ancak G.Ç., uyuşturucu kullanarak kadına şiddet uygulamaya başladı. Kadriye A.'nın şiddetten dolayı kolları ve vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar oluştu. Bunun üzerine şikayetçi olan Kadriye A. şahsın evden uzaklaştırma almasına neden oldu. Zanlı uzaklaştırma aldıktan sonra bu sefer de kadının ilk eşinden oğlunu A.D.'yi kışkırtarak annesinin evine gönderip ölümle tehdit etmesine neden oldu. Genç kadın, oğlunun kapıya zarar vermesine rağmen açmayarak Kadın Destek Uygulamasından (KADES) polise ulaştı. Polis, hemen olay yerine gelerek kadını evdeki yeğenleriyle birlikte alıp polis merkezine götürdü.

Genç kadın yaşadığı anları şöyle anlattı:

"Birlikte yaşadığım erkek bir süre beni dövdü. Sonra arkadaşı ve eşi geldi. Onlar bizi ayırmaya çalışırken o ara silahını aldı. Silahtan çat çat ses geldi arkadaşı üzerine atladı. Adam psikopat esrar ve uyuşturucu kullanıyor. Olay olana kadar birlikte yaşıyorduk beni dövünce şikayetçi oldum. Bugün de oğlumu gönderip beni tehdit etmesini sağladı. Oğlum da kapıya zarar verdi. Ben şikayetçiyim."

Yorumlar (0)