banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Ömer Halisdemir'in yeğeni de kahramanlık yaparken hayatını kaybetti

banner1357

15 Temmuz darbe girişiminin engellenmesinde önemli pay sahibi olan Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in yeğeni Halil Halisdemir de yaptığı kahramanlık sonucu yaşamını yitirdi. 

Genel 11.09.2019, 10:46
Ömer Halisdemir'in yeğeni de kahramanlık yaparken hayatını kaybetti
banner1353
banner1375

FETÖ'nün hain darbe girişimini engellenmesinde büyük katkısı olan Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in yeğeni de yaptığı kahramanlık sonucu hayatını kaybetti. 

HEMEN DENİZE ATLADI 

TIR şoförlüğü yapan Halil Halisdemir, Bursa Mudanya'da denizde boğulmak üzere olan bir genci kurtarmaya çalışırken hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, geçtiğimiz günlerde Mudanya'da bulunan 3 çocuk babası Halil Halisdemir, denizde bir gencin çırpınmaya başladığını gördü. 1 dakika bile tereddüt etmeyen Halisdemir, hemen denize atladı ve gence doğru yüzdü.

KAHRAMANLIK GENLERİNDE VAR

Büyük çaba sonucu genci kurtarmayı başaran Halisdemir, kendisini kurtaramadı. Gözden kaybolan Halil Halisdemir, boğularak hayatını kaybetti. Niğde Çukurca'da toprağa verilen Halisdemir'in yakınları büyük üzüntü yaşadı. Gözyaşlarıyla Halisdemir'i son yolculuğuna uğurlayan yakınları ve arkadaşları, "Kahramanlık genlerinde var" yorumunu yaptı.

Yorumlar (0)