OKA Mali Destek Programları Tanıtım Toplantısı

AMASYA (AA) - Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Mali Destek Programları Tanıtım Toplantısı düzenlendi. Amasya Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan, Amasya Valisi Osman Varol, Amasya'nın OKA'dan doğru...

OKA Mali Destek Programları Tanıtım Toplantısı

AMASYA (AA) - Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Mali Destek Programları Tanıtım Toplantısı düzenlendi.

Amasya Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan, Amasya Valisi Osman Varol, Amasya'nın OKA'dan doğru şekilde istifade etmesi için tüm gayreti göstereceğini söyledi.

OKA projeleri kapsamında, turizmin öncelik olarak görüldüğünü belirten Varol, şunları kaydetti:

"Ben bu hibe programıyla da ilimize çok anlamlı çalışmalar yapılacağına inanıyorum. Turizm önceliğimiz, bu konuda atağa kalkmamız gerekmektedir. Bu teklif çağrısının da buna ciddi katkı sağlayacağını düşünüyorum. Diğer taraftan OSB’ler de ilimizin genel olarak üzerinde durduğumuz ciddi konularındandır. Malumunuz 4 tane OSB var, bunlar gelişimlerine devam ediyor. Ben bu kapsamda onların da ciddi projelerle programdan istifade edeceğini düşünüyorum. Bu toplantıya katılan herkese teşekkür ediyorum. Tanıttığımız hibe programının ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum."

Toplantı, OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen tarafından yapılan "2018 Yılı Teklif Çağrısı Tanıtımı" sunumuyla sona erdi.

Toplantıya, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay ve diğer yetkililer katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner849

banner826