banner1571

banner1585

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Oğlunun öldüğü kazayı, habersiz bir şekilde izledi

Kütahya'da meydana gelen trafik kazasında, oğlunu kaybeden belediye işçisi babanın, kazadan habersiz bir şekilde olay yerinde temizlik çalışmasına katıldığı ortaya çıktı. 

Genel 05.12.2019, 14:12
4541
Oğlunun öldüğü kazayı, habersiz bir şekilde izledi

Kütahya-Afyonkarahisar Çevreyolu'nda dün meydana gelen kazada, edinilen bilgilere göre otomobilin kontrolden çıkarak  refüjdeki ağaca ve elektrik direğine çarpması sonucu Muhammed Harman (23) ve Semih Aslan (23) olay yerinde, Mustafa Deniz ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kazada ölenlerden Muhammed Harman'ın babası Enver Harman, otomobilin çarpması nedeniyle yola savrulan ağaç parçalarını temizleme çalışmasına katıldığı ortaya çıktı.

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğünde işçi olarak çalışan Enver Harman, görevlendirildiği kaza yerinde çarpma sonucu refüjde yerinden sökülen ağacı motorlu testereyle parçalara ayırdı. Olay yerinde temizlik de yapan Harman çalışırken, oğlu ve diğer gencin cesetleri cenaze aracına konuldu. Enver Harman işini bitirince olay yeri incelemesi ve cenazelerin araca taşınmasını her şeyden habersiz bir şekilde uzaktan izledi. Baba Harman, kazadan birkaç saat sonra ölenlerin kimliklerinin belirlenmesiyle, kaza yerindeki iki cesetten birinin oğluna ait olduğunu öğrendi. Kazaya ilişkin çalışmalar ve Enver Harman'ın görüntüsü, olay yerinde bulunan AA muhabiri tarafından kaydedildi.

Bu arada, Muhammed Harman'ın evli olduğu ve 2,5 yaşında bir çocuğunun bulunduğu belirtildi.
 

Yorumlar (0)