banner1571

banner1608

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

O soru sorulunca sokak röportajı kavga dövüş bitti

 Youtube üzerinden yayın yapan bir kanalın muhabiri, röportaj esnasında sorduğu o soru nedeniyle ortalık karıştı.

Genel 26.02.2021, 19:41
399
O soru sorulunca sokak röportajı kavga dövüş bitti

O soru sorulunca sokak röportajı kavga dövüş bitti Youtube üzerinden yayın yapan bir kanalın muhabiri, röportaj esnasında sorduğu o soru nedeniyle ortalık karıştı.

 Youtube üzerinden yayın yapan bir kanalın röportajında 'Kanal İstanbul' sorusu kavgayı da beraberinde getirdi. Youtube kanalının muhabirinin, 'Kanal İstanbul Projesi' ile ilgili sorusuna olumlu yanıt veren vatandaş ile Kanal İstanbul yerine ekonomiye öncelik verilmesi gerektiğini söyleyen başka vatandaşın arasındaki gerilim tekmeli yumruklu kavgaya dönüştü.

Medyali TV isimli bir youtube kabalında sokak röportajında mubabirin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kanal İstanbul ile ilgili, "Onlara rağmen Kanal İstanbul'u da yapacağız. İnadına yapacağız" ifadeleri hatırlatılarak sorduğu soruya , "Yapılsın Türkiye biraz şahlandı gidiyor" şeklinde yanıt veren vatandaş ile başka bir vatandaş arasında kavga çıktı. Kanal İstanbul'a destek veren vatandaşı yandaşlıkla itham eden diğer vatandaşın, "Millet asgari ücretle aç geziyor, pazar artıklarını topluyor. Bırakın bu yalakalığı ya. Yalakalıktan bir şey değilsin. AK Parti yalakalığı. Senin ensen kalın göbeğin sağlam. Millet aç, çöpten para topluyor." demesi üzerine ortam gerilince, iki vatandaşın birbirlerine saldırdığı muhabir ve diğer vatandaşların şahısları ayırmakta güçlük çektiği görüldü.

Yorumlar (0)