banner1571

banner1365

banner1526

banner1499

banner1576

banner1534

banner1581

Mutlaka Sahip Olmanız Gereken 5 Jean!

Günlük hayatınızın hem rahat hem de şık parçalarından kot pantolon bazı kategorilere göre kullanılarak daha da iyi hissettirebilir.

Genel 08.02.2021, 13:33
31
Mutlaka Sahip Olmanız Gereken 5 Jean!

Günlük hayatınızın hem rahat hem de şık parçalarından kot pantolon bazı kategorilere göre kullanılarak daha da iyi hissettirebilir.

Siyah Kot Pantolonlar

Vazgeçilmez kot pantolonu seçimlerinden biri siyah kot modelleridir. Siyah kot modelleri, paça ve bel yüksekliği her ne olursa olsun etkili sonuçlar almanızı daha kolaylaştırır.   Koyu renk ve siyah kot pantolonları birçok renkle ve aksesuar, çanta ayakkabı ile kullanabilirsiniz. Kullanımda renk geçişlerini iyi ayarlamalısınız. Siyah kot pantolon üzerine siyah bluz giyecekseniz bir bölümünde desen olması tavsiye edilir. Aksesuarla da renklendirme yapabilirsiniz.

İspanyol Paça Jean

İspanyol paça kot pantolonlar alt kısımdaki genişliğin azalması ile revize edilerek daha günümüze uyarlanmış halde sıkça kullanılabiliyor. Hafif hareket sevenler için dolabınızdan düşmemesi gereken bu stili birçok çeşitle kombin edebilirsiniz. Renge göre genelde üst kısımları çok abartılı desenlerden uzak tutmanız önerilir.  Renk açısından siyah, açık mavi, lacivert gibi seçimler bu modeli daha güzel ortaya çıkaracaktır. Beyaz renk de güzel görüntü verebilir.

Eskitmeli Kot Modelleri

Ön bölümünde orta hizada renkte eskitmeli kot modelleri pantolona hareket katarak ekstra tasarım artısı sağlayabiliyor. Düz kot modellerini pek sevmiyorsanız hafif yırtık ve rengi açılmış tasarımlara odaklanabilirsiniz. Özellikle ilkbahar yaz dönemlerinde bu kot modelleri topuklu ayakkabılarla, sandaletlerle ve renkli tişört bluzlarla kullanabilirsiniz.

Dar Kesim Jean

İş yerlerinde, akşam etkinlikte veya arkadaş buluşmalarınızda dar kesim kot pantolon size büyük bir kombin kolaylığı sağlayabilir Hem günlük hem de klasik kullanıma uyarlayabileceğiniz bu model botlarla, topuklular, düz klasik ayakkabılar vs. dilediğiniz gibi kullanılabilir.  dar kesim kot pantolonun rengini kendiniz belirleyebilirsiniz. Giysi dolabınızda hangi renkler daha baskınsa buna göre seçim yapmak mantıklı olacaktır.

Renkli Jean

Kırmızı,  sarı, mavi, yeşil gibi dilediğiniz renkli kot pantolonu dolabınızda tutarak stilinizi daha çeşitli kullanım için uygun hale getirebilirsiniz. Örneğin turuncu bir kot pantolon ile sarı renk bluz yanına kahverengi tonlarda ayakkabı ve çanta ideal görüntü verebilir. Kot pantolon kullanımı işte kullanımda günlük şık tarza dönüştürülerek daha etkili hale getirilebilir.

Yorumlar (0)