banner1589

banner1567

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Müge Anlı da aranan Mervenur Polat tan acı haber geldi

19 Ekim tarihinden beri haber alınamayan genç kızın acı haberi geldi.

Genel 08.03.2021, 16:09
143
Müge Anlı da aranan Mervenur Polat tan acı haber geldi

Müge Anlı da aranan Mervenur Polat tan acı haber geldi 19 Ekim tarihinden beri haber alınamayan genç kızın acı haberi geldi.

CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Antalya'da 19 Ekim günü evden arkadaşlarının yanına gitmek için ayrılan Mervenur Polat'ın cansız bedenine ulaşıldı. 20 yaşındaki bhir çocuk annesi Mervenur'un cansız bedeni, cinayet suçlamasıyla gözaltına alınan Cüneyt A. isimli şahsın babasının yaşadığı binanın ortak kullanım alanında folyoya sarılı vaziyette bulundu. Antalya'da 19 Ekim günü evden arkadaşlarının yanına gitmek için ayrılan Mervenur Polat'ın cansız bedenine ulaşıldı. 20 yaşındaki bhir çocuk annesi Mervenur'un cansız bedeni, cinayet suçlamasıyla gözaltına alınan Cüneyt A. isimli şahsın babasının yaşadığı binanın ortak kullanım alanında folyoya sarılı vaziyette bulundu.

Mervenur'un ailesi bir süredir ATV'de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak kızlarını arıyordu. Programa katılan tanıkların ve Mervenur'un arkadaşlarının aktardıklarına göre genç kadın, erkek arkadaşı ve bir başka arkadaşıyla görüşmek üzere Cüneyt A. isimli şahsın evine gitti. Programa katılan tanıklar, Cüneyt A.'nın Mervenur'a burada cinsel saldırıda bulunduğunu iddia etti. Cüneyt A.'nın ise firari durumda olduğu kaydedilmişti.

Cesedin bulunmasının ardından olayla ilgili beş kişinin ifadesine başvurulduğu öğrenilirken Cüneyt A. da gözaltına alındı. Cüneyt A., polise verdiği ifadede Mervenur'un evde uyuşturucu kullandığını ve aşırı doz nedeniyle hayatını kaybettiğini, bunun üzerine paniklediğini Mervenur'un cansız bedenini folyoya sararak kurye vasıtasıyla babasının apartmanındaki çatı katına bıraktığını belirtti. Sabah saatlerinde Mervenur'un yakınları Adli Tıp Kurumu morguna gelerek genç kadının cenazesini teşhis etti.

Yorumlar (0)