banner1589

banner1577

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Meteoroloji Karadeniz i uyardı... Kar geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Karadeniz'e kar ve yağmurun yeniden geleceğine yer verildi.

Genel 03.03.2021, 20:44
1234
Meteoroloji Karadeniz i uyardı... Kar geliyor

Meteoroloji Karadeniz i uyardı... Kar geliyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Karadeniz'e kar ve yağmurun yeniden geleceğine yer verildi.

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada birçok şehre yeniden yağmur ve kar geleceğine yer verildi. 

Meteoroloji tarafından yapılan uyarı açıklamasında yarın ve 5 Mart günü havanın ülke genelinde güzel olacağına yer verilirken, 6 Mart tarihinden sonra havanın birçok şehride yağışa döneceğine yer verildi. Marmara, Ege, Karadeniz ile İç Anadolu bölgesinde görülecek yağmurlu hava, sonraki gün birçok şehirde kar yağışına dönecek.

Ülkemiz geneli parçalı ve az bulutlu, kuzey ve doğusunun yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Güneydoğu Anadolu'nun güneyi, Adana, Hatay ve Şırnak çevrelerinin yağmur ve sağanak, Doğu Anadolu'nun güneydoğu kesimleri ile Artvin ve Kars çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği bildrilirken önümüzdeki saatlerde hava durumu şu şekilde paylaşıldı:

Yorumlar (0)