banner1160

Merzifon Belediyesinin asfalt çalışmaları

AMASYA (AA) - Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, ilçede bazı yolların sıcak asfalt kaplama çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Kargı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sanayi sitesindeki tüm blokları sıcak asfaltla kaplamak için...

Merzifon Belediyesinin asfalt çalışmaları
banner1139

AMASYA (AA) - Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, ilçede bazı yolların sıcak asfalt kaplama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Kargı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sanayi sitesindeki tüm blokları sıcak asfaltla kaplamak için ramazan ayında da çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Merzifon Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından asfalt çalışmalarının büyük bir hızla yürütüldüğünü aktaran Kargı, "Yol ve kaldırım çalışmalarında planlı ve iddialı bir şekilde gidiyoruz. Şehrin trafiğinin rahatlaması, şehirdeki insanların hak ettiği hizmeti alması için canla, başla çalışıyoruz. Asfalt çalışmalarımız şuanda sanayi sitemizde devam ediyor." diye konuştu.

İlçedeki 20 mahallede yol ve kaldırım konusunda dokunuşlarının olduğunu dile getiren Kargı, önümüzdeki günlerde farklı bölgelerde altyapı çalışmaları nedeniyle deforme olmuş yollarda çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127