banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Lisede iğrenç olay: Yanağımı okşayıp sarıldı ve

banner1357

İzmir'in Buca ilçesinde bir lisede temizlik görevlisi olarak çalışan 27 yaşındaki H.A., okul müdürü E.K. (45) tarafından cinsel tacize uğradığı iddiasıyla şikayetçi oldu. 

Genel 06.09.2019, 09:26
Lisede iğrenç olay: Yanağımı okşayıp sarıldı ve
banner1353
banner1375

Yeniasır Gazetesi'nden Metin Burmalı'nın haberine göre, bir lisede temizlik görevlisi olarak çalışan H.A., okul müdürü E.K.'nın kendisine cinsel tacizde bulunduğunu öne sürdü. H.A.'nın şikayeti sonrasında E.K. hakkında soruşturma başlatılırken, H.A.'nın işine son verildi. H.A., müdürün okulda kimsenin kalmadığından emin olduktan sonra kendisini öğretmenler odasına çağırdını söyledi. 

H.A, "Öğretmenler odasına girdiğimizde eliyle yanağımı okşayıp, bir anda bana sarıldı ve öptü. Şaşkınlık ve korkuyla kendisini iterek, kollarından kurtuldum. O da dengesini kaybedip geri gitti" dedi. Hemen öğretmenler okulun bahçesine çıktığını ve tekrar okula girmeye cesaret edemediğini söyleyen H.A, okul müdürünün de 1-2 dakika sonra okulun arka bahçesindeki kapıdan çıktıktan sonra arabasına binip uzaklaştığını anlattı.

E.K'nın olaydan sonra kendisini cep telefonundan arayıp özür dilediğini de aktaran H.A. şikayetçi oldu. Genç kadının olaydan sonra okuldaki işine son verildiği belirtilirken, iddiaları reddeden okul müdürü E.K. hakkında da soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)