banner1320

Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

Tirebolu ilçesinde, Kutlu Doğum Haftası kapsamında Görele Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şubesi ekipleri, Tirebolu Müftülüğü görevlileri ile birlikte durdurdukları araçların sürücülerine gül ve kitap hediye etti.Tirebolu Müftülüğü,...

Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
banner1314
Tirebolu ilçesinde, Kutlu Doğum Haftası kapsamında Görele Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şubesi ekipleri, Tirebolu Müftülüğü görevlileri ile birlikte durdurdukları araçların sürücülerine gül ve kitap hediye etti.

Tirebolu Müftülüğü, 2014 yılı Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde farklı bir uygulamaya imza attı. Bu yıl ilk kez yapılan uygulamayla sürücülere ve yolculara Kutlu Doğum Haftası kapsamında gül ve kitap dağıtıldı. Tirebolu Müftüsü Bedir Aydın, Tirebolu İlçe Müftülüğü olarak Doğudan Batıya Karadeniz Sahil yolunda yolculuk eden yolculara ve sürücülere bir ikram olsun düşüncesiyle gül ve bir kitap takdim ettiklerini belirterek "Müftülük ekibimiz, Görele Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube ekipleriyle birlikte bir karar alarak bu uygulamayı gerçekleştirdik. Neticede sürücülerimize ve yolcularımıza Kutlu Doğum Haftası anısına bir çanta, bir gül ve bir kitap hediye ettik. Hz. Peygamber Efendimizi bütün dünyaya bütün insanlığa duyuralım istedik. Bu noktada güzel bir çalışma yaptığımıza inanıyorum. Bu çalışmamızda bize destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Tirebolu Müftülüğü'nün bu uygulamasından memnun olduklarını belirten yolcular Tirebolu Müftülüğü ve Trafik Şubesi ekiplerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300