banner1320

Küçük kıza iğrenç istismar! Amcasının oğlu ve komşusu

Sakarya Serdivan'da, E.Y. (8) adlı kız çocuğu, annesine 'Senin babandan sakladığın sır var mı?' diye sordu. Annesinin 'Babaya karşı sır olmaz. Her şeyi anlatmalısın' cevabıyla, küçük kız amcasının oğlu Ö.Y. (14) ile komşusu D.Ş.'nin (62) cinsel istismarına uğradığını söyledi. 

Küçük kıza iğrenç istismar! Amcasının oğlu ve komşusu
banner1314

Sakarya'nın Serdivan ilçesi 32 Evler Mahallesi'nde meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre E.Y. adlı kız çocuğu, akşam yemeğinde annesine 'Senin babandan sakladığın sır var mı?' diye sordu. Kızının sorusu üzerine 'Babaya karşı sır olmaz. Her şeyi anlatmalısın' diyen anne, kızının anlattıkları karşısında şok yaşadı. Küçük kız, kuzeni Ö.Y. ile aralarında sır olduğunu söyledi. Aynı mahallede yaşayan amcasının oğlu Ö.Y.'nin, kendisini oyun oynama bahanesiyle odaya götürdüğünü ve cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. Küçük kız, bu olayın defalarca yaşandığını söyledi. 

Çocuğunun ifadelerinin ardından büyük şok yaşayan anne, 'Sana bu şekilde başka dokunan oldu mu?' diye sordu. Annesinin sorusu üzerine küçük kız, başından geçen başka bir olayı daha anlattı. Aynı mahallede oturdukları babaannesinin komşusu D.Ş.'ye bayramda şeker almaya gittiğini söyleyen kız çocuğu, 62 yaşındaki D.Ş.'nin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu belirtti. E.Y., babaanesine gittikleri başka bir zaman da, yaşlı adamın kendisini evin arkasında bulunan ormanlığa götürdüğünü ve yine cinsel istismarda bulunduğunu ifade etti. Anne, kızının ifadeleri üzerine polis merkezine giderek şikayette bulundu. 

Küçük kızın pedagog eşliğinde ifadesi alınırken, D.Ş. ile Ö.Y. ise gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen D.Ş. tutuklanırken, 14 yaşındaki Ö.Y. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300