banner1518

banner1577

banner1526

banner1499

banner1525

banner1534

banner1581

Kız arkadaşa bütçe dostu 8 Sevgililer Günü hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken erkekler, kız arkadaşa bütçe dostu Sevgililer Günü hediyesi arayışını sürdürüyor. Her çeşit erkeği ince eleyip sık düşündük ve bir erkeğe alınabilecek tüm hediyeleri eksiksiz listeledik.

Genel 19.01.2021, 13:17
188
Kız arkadaşa bütçe dostu 8 Sevgililer Günü hediyesi

Kız arkadaşa bütçe dostu 8 Sevgililer Günü hediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken kadınlar, erkek arkadaşa bütçe dostu Sevgililer Günü hediyesi arayışını sürdürüyor. Her çeşit erkeği ince eleyip sık düşündük ve bir kadına alınabilecek tüm hediyeleri eksiksiz listeledik.

DİLEK TOHUMU

Yeni bir yıla girerken en güzel dilekleri kendimiz ve sevdiklerimiz için isteriz. Bu dilekler sağlık, huzur, barış ve belki de aşk olabilir. Arkadaşlarınızı 2017 yılına girerken bu dileklerini gerçekleştirmeye inandırmaya hazır mısınız? Sevgililer Günü dilek tohumları, 2017 senesinin en orijinal ve en dikkat çekici hediyelerinden biri olacaktır. Bu dilek tohumları sayesinde dileklerinizin yeşermesini yani gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Şık ve dikkat çekici kutusunun içinde 6 adet dilek tohumu bulunmaktadır. Her bir renk ayrı bir dileği temsil etmektedir. Örneğin kırmızı renk aşkı, sarı renk sağlığı, turuncu renk ise başarıyı. Aşk, para ve mutluluk gibi dileklerinizin 2017 yılında gerçekleşmesi ümit ederek bu çok sıra dışı hediyeyi sevdikleriniz ile paylaşın!

KOLYE BİLEKLİK SAAT

Sevgililer Günü için en çok tercih edilen hediyelerin arasında kolye, bileklik, saat ve yüzük yer alıyor.

HEDİYE SEVMEYENLERE; ROMANTİK BİR YEMEK

Hediye almayı pek sevmeyen bir sevgiliniz varsa, güzel şık yada sevgiliniz tarzı olan bir mekanda romantik yemek yiyebilirsiniz.

FOTOĞRAF ALBÜMÜ

En sevdiğiniz fotoğrafları kolaj yapıp, sevimli bir albüm haline getirip sevgilinize hediye edebilirsiniz. Böylece anılarınız hiç kaybolmadan sürekli elinizin altında durabilir.

ALBÜMLÜ ANAHTARLIK

Albümlü anahtarlıklar sayesinde sevgiliniz anılarınızı hiç yanından ayırmayacak.

PUZZLE

Sevgilinize hediye edebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi de puzzledır. Fotoğrafınızla puzzle yaptırıp şık bir hediye alternatifi üretmiş olabilirsiniz.

PARFÜM

Parfüm ve kozmetik ürünleri de her yıl Sevgililer Günü'nde tercih edildiği gibi bu yıl da oldukça tercih ediliyor. Sevgilinize ister kendi sevdiği kokuyu isterseniz de kendi kokunuzu hediye edebilirsiniz. 

ATKI BERE

El emeği göz nuru bir hediye olsun istiyorsanız atkı ve bere örebilir yada aşk pastası yapabilirsiniz.

Yorumlar (0)