banner1571

banner1567

banner1575

banner1499

banner1496

banner1324

banner1581

Kısıtlamalar ne zaman kalkacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama

Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan kısıtlamaların kaldırılmasına ilişkin, "Kabine toplantısından sonra varsa öyle bir şey açıklarız." ifadesinde bulundu.

Genel 27.01.2021, 16:40
695
Kısıtlamalar ne zaman kalkacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama

Kısıtlamalar ne zaman kalkacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan kısıtlamaların kaldırılmasına ilişkin, "Kabine toplantısından sonra varsa öyle bir şey açıklarız." ifadesinde bulundu.
Koronavirüs önlemleri kapsamında alınan önlemlere ilişkin açıklamalarda bulundu.


Gazetecilerin 'Kısıtlamalar kalkacak mı?' sorusuna yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısına işaret ederek, "Kısıtlamalarla ilgili son durumu kabine toplantısı sonrası açıklarız" dedi. Kabine toplantısının tarihi ise henüz bilinmiyor.

GÜNDEMDE NELER VAR?

Kısıtlamalarla ilgili olarak bilim kurulu üyelerinden gelen son açıklamalarda kademeli olarak bazı esnetmelerin, vaka sayılarına bakılarak yapılabileceği belirtiliyordu. Hafta sonu yasağının bir güne düşmesi, saat 21:00'de başlayan hafta içi sokak kısıtlamasının saatinin ileriye çekilmesi, kafe/restoran gibi işletmelerin HES kodu ile yerinde hizmet verebilmeleri gibi gündemler kulislerde konuşulanlar arasında.

Yorumlar (0)