banner1518

banner1577

banner1334

banner1499

banner1496

banner1324

banner1581

Kısıtlamalar ne zaman kalkacak? Bakan Soylu'dan yanıt

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı programda koronavirüs kısıtlamalarının ne zaman kalkacağıyla ilgili soruya, "Kısıtlamalar için biraz daha sabretmeliyiz. Açarsınız bir ay sonra kapatırsınız bu iyi bir şey değil. Belli bir veriye ulaştığımızda kademeli olarak esneteceğiz" yanıtını verdi.

Genel 02.02.2021, 22:51
1005
Kısıtlamalar ne zaman kalkacak? Bakan Soylu'dan yanıt

Kısıtlamalar ne zaman kalkacak? Bakan Soylu'dan yanıt İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı programda koronavirüs kısıtlamalarının ne zaman kalkacağıyla ilgili soruya, "Kısıtlamalar için biraz daha sabretmeliyiz. Açarsınız bir ay sonra kapatırsınız bu iyi bir şey değil. Belli bir veriye ulaştığımızda kademeli olarak esneteceğiz" yanıtını verdi.

Bakan Soylu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Ben korona geçirdim. Kısıtlama kararları aldığımızdan beri çok ciddi iniş var. Türkiye, Avrupa'ya kıyasla çok ciddi bir mücadele veriyor. Buradaki tedbirleri gevşettiğimiz andan itibaren hastalığın nereye gideceğini mutasyonun nereye götüreceğini bilmiyoruz. Bizim için sağlık sisteminin sürdürebilirliği önemli.

"Kısıtlamalar için biraz daha sabretmeliyiz. Açarsınız bir ay sonra kapatırsınız bu iyi bir şey değil. Belli bir veriye ulaştığımızda kademeli olarak esneteceğiz.

"Parti kongreleri de tedbirler alınarak yapılıyor."

Yorumlar (0)