banner1313

banner1300

banner1334

Kırıkkale'de Bedava Halı İzdihamı

Kırıkkale’de bir halı mağazası açılışa özel bedava halı dağıtınca kavgalar da kaçınılmaz oldu.Gürler Mahallesi Menderes Caddesinde hizmete açılan bir halı mağazası açılışa ilk 25 kişiye özel bedava halı dağıtacağını duyurdu....

SON DAKİKA 16.04.2014, 10:41
Kırıkkale'de Bedava Halı İzdihamı
Kırıkkale’de bir halı mağazası açılışa özel bedava halı dağıtınca kavgalar da kaçınılmaz oldu.

Gürler Mahallesi Menderes Caddesinde hizmete açılan bir halı mağazası açılışa ilk 25 kişiye özel bedava halı dağıtacağını duyurdu. Bedava halı alabilmek için onlarca vatandaş sabahın erken saatlerinde iş yerinin kapısında beklemeye başladı. Saatlerin 09.00'u göstermesiyle kapılar açıldı, olanlar da oldu. Erkek kadın demeden bedava halı alabilmek için onlarca vatandaş kıyasıya yarıştı. Kimi elindeki halıyı kaptırdı, kimide iki halı alanlardan birini almak için tartıştı.

Bazı vatandaşlar bedava dağıtılan halının adetlerinin yetersiz olduğunu dile getirirken, bazıları da dağıtımda haksızlık olduğunu belirtti. Sırada bekleyen ancak engelli olduğu için bedava halıdan alamayan bir bayana ise şirket yetkilisi halıyı hediye etti.

Açılışa özel bedava halı dağıttıklarını söyleyen şirket yetkilisi Mehmet Taşkıran, yıllardır sektörde olduklarını belirterek amaçlarının Kırıkkale halkına kaliteli ve ucuz halı sunmak olduğunu söyledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!