banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Kaynını silahla vurarak ağır yaraladı

banner1357

Adana'da 1 yıl önce kaçırarak resmi nikah olmadan evlendiği eşine şiddet uyguladığı iddia edilen bir kişi, tartıştığı kaynını tabanca ile vurarak ağır yaraladı. 

Genel 27.08.2019, 09:46
Kaynını silahla vurarak ağır yaraladı
banner1353
banner1375

Adana'nın Seyhan ilçesi Gülbahçesi Mahallesi Ahmet Cevdet Yağ Caddesi'nde 25 Ağustos'ta meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre 19 yaşındaki Mahsun Ü. yaklaşık 9 ay önce D.A.'yı (18) kaçırarak beraber yaşamaya başladı. Genç kadın, kocasının şiddetine dayanamayarak ailesinin evine döndü. Duruma sinirlenen Mahsun Ü., ağabeyi Fırat Ü. ile birlikte D.A.’nın ağabeyleriyle konuşmak üzere buluştu. Taraflar bir süre sonra tartışmaya başladı ve genç kadının ağabeyleri Fırat Ü.'yü darp etmeye başlayınca Mahsun Ü., yanında getirdiği silahı ateşledi. Sırtından 2 defa vurulan Bilal A. hastaneye kaldırılırken, Ü. kardeşler olaydan sonra kaçarak kayıplara karıştı. 

HAYATİ TEHLİKESİ VAR

Hayati tehlikesi bulunan Bilal A., yaşam mücadelesi verirken Adana Emniyet Müdürlüğüne Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, tabancayı kullanan Mahsun Ü. ve olayda azmettirici durumunda olduğu öne sürülen baba Mahmut Ü.'yü gözaltına aldı. D.A.’ya şiddet uyguladığını kabul etmeyen Mahsun Ü. “Konuşmak için buluştuk. Çıkan tartışmada ağabeyimi darp etmeye başladılar. Ağabeyimi kurtarmak için havaya ateş ettim. Darp etmeye devam edince onlara doğru ateş ettim” dedi. 
 

Yorumlar (0)