Hilas Otel

Çelik İnşaat

Karabük'ten kısa kısa

KARABÜK (AA) - Karabük Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Hayvan Sağlığı Eğitimi ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi.Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Şahin, yaptığı açıklamada, il ve ilçe müdürlüklerinde...

Karabük'ten kısa kısa

KARABÜK (AA) - Karabük Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Hayvan Sağlığı Eğitimi ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Şahin, yaptığı açıklamada, il ve ilçe müdürlüklerinde çalışan veteriner hekim, veteriner sağlık teknikerleri ve veteriner sağlık teknisyenlerinin katılımıyla hayvan hastalık ve zararlıları ile mücadele stratejileri, hayvan hareketlerinin kontrolü ve epidemiyoloji uygulamalarının değerlendirildiğini belirtti.

Şahin toplantıda ayrıca Türkvet ve Vetbis veritabanları ile Koyun ve Keçilerin Elektronik Olarak Kimliklendirilmesi ve Kaydı Projesi kapsamında il müdürlüklerine dağıtımı yapılan el terminallerinin kullanımı, program yükleme, güncelleme konularında sistem kullanıcılarına eğitim verildiğini kaydetti.

- Safranbolu Kaymakamı Ürkmezer'den ziyaret

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Fatih Ürkmezer, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Ali Sami Acar'ı ziyaret etti.

Ürkmezer, ziyarette yaptığı konuşmada, yeni yönetime başarılar diledi.

Acar'ın ziyaretinde STSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal da yer aldı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308