banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Karabük’te Kar Esareti

banner1357

Karabük’te, aralıklarla devam eden ve etkisini sürdüren kar esareti kentte hayatı olumsuz etkiledi. Hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesi sonrası yollara yaşanan buzlanmalar ise sürücülere zor anlar yaşattı.Karabük’te hava sıcaklığını...

SON DAKİKA 08.01.2015, 01:59
Karabük’te Kar Esareti
banner1353
banner1375
Karabük’te, aralıklarla devam eden ve etkisini sürdüren kar esareti kentte hayatı olumsuz etkiledi. Hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesi sonrası yollara yaşanan buzlanmalar ise sürücülere zor anlar yaşattı.
Karabük’te hava sıcaklığını sıfırın altında - (eksi) 5 seviyelerine inmesi sonrası yollar adeta buz pistine döndü. 5000 evler semtinde yokuştan inen ve çıkan araçlar yolların kayganlaşması sonrası ilerlemekte güçlük çekerken, zaman zaman küçük çapta maddi hasarlar meydana geldi. Buz pistine dönen yollar sürücüler için çileye dönüşse de gençler için eğlenceye dönüştü. Yolları kayak pistine çeviren vatandaşların kimisi eline geçirdiği bidon ve naylon poşetlerle kimisi ise reklam afişleriyle kayarak karın keyfini yaşadı. Belediye ekipleri ise yollarda tuzlama çalışması yaptı.
Yorumlar (0)