Karabük Valisi Çeber'den derneklere bayram ziyareti

KARABÜK (AA) - Karabük Valisi Kemal Çeber, şehit ve gaziler ile engelli derneklerini ziyaret ederek bayramlaştı. Çeber, Ramazan Bayramı dolayısıyla Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Karabük Şubesi, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma...

Karabük Valisi Çeber'den derneklere bayram ziyareti
banner1139

KARABÜK (AA) - Karabük Valisi Kemal Çeber, şehit ve gaziler ile engelli derneklerini ziyaret ederek bayramlaştı.

Çeber, Ramazan Bayramı dolayısıyla Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Karabük Şubesi, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karabük Şubesi ile Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şubesini ziyaret etti.

Dernek yönetici ve üyeleriyle bayramlaşan, isteklerini dinleyen Çeber, şunları kaydetti:

"Ramazan Bayramı'nın, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler; sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle Karabüklü hemşehrilerimin ve bayramını ilimizde geçirmekte olan tüm konuklarımızın mübarek Ramazan Bayramı'nı içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Çeber'e ziyaretlerinde, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Cihan Ulukaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127