banner1589

banner1585

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Kanlar içinde yere yığıldı! Gerçek hastanede ortaya çıktı

Tokat'ın Erba ilçesinde alışverişten dönen lise son sınıf öğrencisi genç kız, yolda yürürken aniden yere düştü. Hastaneye kaldırılan genç kızın başına yorgun mermi isabet ettiği anlaşıldı. Ağır yaralanan genç kız, yoğun bakıma alındı.

Genel 01.01.2021, 08:37
2021
Kanlar içinde yere yığıldı! Gerçek hastanede ortaya çıktı

Kanlar içinde yere yığıldı! Gerçek hastanede ortaya çıktı - Tokat'ın Erba ilçesinde alışverişten dönen lise son sınıf öğrencisi genç kız, yolda yürürken aniden yere düştü. Hastaneye kaldırılan genç kızın başına yorgun mermi isabet ettiği anlaşıldı. Ağır yaralanan genç kız, yoğun bakıma alındı.

Tokat'ınErbaa ilçesi Hükümet Caddesi'nde meydana gelen olayda, İbrahim-Nakşiye Konyar çiftinin 3 çocuğundan biri olan Hanife Büşra Konyar, alışverişten eve dönerken, yol ortasında yere düştü. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen sağlık görevlileri tarafından ambulansla Erbaa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Konyar'ın başına mermi isabet ettiği ortaya çıktı. Ağır yaralı olan Konyar, ilk müdahalenin ardından Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Uygulama ve Araştıma Hastanesi'ne sevk edildi. Hanife Büşra Konyar'ın hayatı tehlikesinin bulunduğu bildirildi.

"BUNU ATAN HANGİ VİCDANLA YAŞAYACAK"

Polis, olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlatırken, liseli kızın amcası Şaban Konyar, "Markete giriyor ve çıktıktan sonra çarşı merkezine doğru gelirken kafasına yorgun mermi isabet ediyor. Olduğu yerde yığılınca ambulans çağırıyorlar. Önce bayıldı sanmışlar. Hastanede çekilen tomografide kafasına mermi isabet ettiği görülüyor. Şu an durumu kritik. Bu yapılanların artık son bulmasını istiyoruz. Yazık günah, kızımız 17 yaşında. Suçluların bir an önce yakalanmasını istiyoruz. Bunu atan hangi vicdanla yaşayacak. Teslim olsun her kimse. Bu olayların bir daha ülkemizde yaşanmasını istemiyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0)