banner1313

banner1300

banner1334

Kamyonet kahvehaneye daldı!

İzmir Bayraklı'da freni boşaldığı belirtilen hafriyat kamyonu bir kahvehaneye daldı. Kazada 2 kişi öldü, 6 kişi yaralandı.

Genel 17.04.2019, 20:18 17.04.2019, 21:06 Ceylan
Kamyonet kahvehaneye daldı!

İzmir'in Bayraklı ilçesi Onur Mahallesi 7371. Sokak'ta meydana gelen kazada, sürücüsünün kimliği tespit edilemeyen 06 EB 499 plakalı kamyon, freninin boşalmasıyla kahvehaneye daldı. Kazada sürücüyle birlikte kamyonun altına girdiği belirlenen iki kişi olmak üzere toplamda 3 kişi yaralandı. Kahvenede bulunan 3 kişinin de kazayı hafif sıyrıklarla atlattığı belirlendi. 

Olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi gelirken, amca çocukları oldukları öğrenilen Hasan Küçükdemir (55) ve Haki Küçükdemir'in (60) özel bir hastaneye kaldırıldı. Sürücü ise Çiğli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kahvehanenin sahibi Ali Küçükdemir, “Ben olay sırasında dışarıdaydım. Kahvehanenin karşı sokağından kamyonun sokağa hızla geldiğini gördüm. İnsanları uyarmak için ‘araba geliyor, kaçın’ dememle birlikte kamyonun içeri girmesi bir oldu. İnsanların hayatı bu kadar mı ucuz? Orada insanlar vardı. Bağırmasam 10 kişi altında kalacaktı. Benim ikazımla insanlar kaçtı ama amca çocuklarım Haki ve Hasan Küçükdemir kamyonun altında kaldı. Biz kamyonun altından çıkardık. İkisi de hastaneye kaldırıldı. Durumları ağır" dedi. 

Kamyondan son anda kaçan Muhlis Küçükdemir ise, “Kahvede oyun oynuyorduk. ‘Kaçın’ diye ses duyunca ben kaçtım ama kamyon insanları altına aldı” diye konuştu. 

Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı. 

2 ölü, 6 yaralı

İzmir'in Bayraklı ilçesinde freni boşalan hafriyat yüklü kamyon bir kahvehaneye daldığı kazada 2 kişinin hayatını kaybettiği, 6 kişininse yaralandığı açıklandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!