banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Jandarmanın trafik denetimlerine Vali Tutulmaz da katıldı

banner1357

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı’nın Ankara-Afyonkarahisar karayolunun Susuz Kavşağı’ndaki denetimlerine Vali Mustafa Tutulmaz da katılarak bazı vatandaşların GBT’sini sorguladı.Kentin huzur ve güvenliği için uygulamalarda bulunan...

Genel 07.02.2018, 17:04
Jandarmanın trafik denetimlerine Vali Tutulmaz da katıldı
banner1353

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı’nın Ankara-Afyonkarahisar karayolunun Susuz Kavşağı’ndaki denetimlerine Vali Mustafa Tutulmaz da katılarak bazı vatandaşların GBT’sini sorguladı.

Kentin huzur ve güvenliği için uygulamalarda bulunan İl Jandarma Komutanlığı ekiplerini ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz yapılan çalışmaları yerinde denetledi.

Denetleme sırasında şoförler ve yolcularla da sohbette bulunan Vali Tutulmaz; “Afyonkarahisar’ımız huzurlu ve güvenli bir ildir. Tüm güvenlik güçlerimiz mevcut durumu korumak ve hatta daha da iyi konuma getirmek için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Şu anda da İl Jandarma Ekiplerimiz görevlerinin başındadır. Ümidimiz vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu bir şekilde hayatlarını devam ettirmeleridir. Bu konuda sürücülerimiz daha dikkatli olmalı, kendilerinin ve beraberindeki yolcuların sorumluluğunu üstlendiklerini ve yapılan bu tür uygulamaların vatandaşlarımızın menfaatine olan uygulamalar olduğunu kesinlikle unutmamalıyız. Bu anlamda seyahat halindeki vatandaşlarımıza hayırlı ve kazasız yolculuklar diliyorum” dedi.

Görev başındaki jandarma ekiplerine teşekkür eden Vali Tutulmaz, başarılı çalışmalarının devam etmesi temennisinde bulundu. Vali Tutulmaz ayrıca bazı vatandaşların GBT’sini de kendisi sorguladı.
Yorumlar (0)
10°
açık
Namaz Vakti 08 Aralık 2019
İmsak 06:09
Güneş 07:41
Öğle 12:32
İkindi 14:51
Akşam 17:12
Yatsı 18:39