Jandarma Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümü

BAYBURT (AA) - Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Jandarma Teşkilatının 179'uncu kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.Vali Pehlivan, mesajında, Jandarma Teşkilatı'nın, özellikle kırsalda yaşayan vatandaşların asayiş,...

Jandarma Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümü
banner852

BAYBURT (AA) - Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Jandarma Teşkilatının 179'uncu kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Pehlivan, mesajında, Jandarma Teşkilatı'nın, özellikle kırsalda yaşayan vatandaşların asayiş, huzur ve güvenliğini sağlamak için 179 yıldır üstün gayret ve özveriyle görev yaptığını belirtti.

Jandarmanın, asayişin teminiyle birlikte teröre karşı yıllardan beri cansiperane mücadeleler ortaya koyduğuna işaret eden pehlivan, şunları kaydetti:

"Yenilenen donanımı, hukuki ve teknolojik altyapısı, güçlü teçhizat ve personel yapısı ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başarılı çalışmalar ortaya koyacağına inandığımız Jandarma Teşkilatı'nın 179'uncu kuruluş yıl dönümünü kutluyor, vatanımızın güvenliği ve bekası için vazifelerini icra ederken feda-i can eden teşkilat mensubu şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi şükranla yad ediyorum. Görevde olanlara üstün başarılar, sağlık ve esenlikler diliyorum."


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner650

banner826