banner1313

banner1300

banner1334

İsyan ettiren vahşet!

Yuvasına sokulan köpekle dışarı çıkartılan nesli tükenmekte olan oklu kirpi, kafası sopayla ezilerek vahşice katledildi.

Genel 03.03.2019, 12:20
İsyan ettiren vahşet!

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine yaklaşık 60 kilometre uzaklıkta yer alan Aşağıkaracaören kırsal mahallesine giden şahıslar, öne sürülenlere göre nesli tükenmekte olan oklu kirpileri avladı. Kayalık alandaki oklu kirpinin yuvasına köpeği sokan şahıslar, ellerinde sopalarla yuvanın girişinde beklemeye koyuldu. İçeri giren köpekten korkan oklu kirpi can havliyle kendini dışarı atınca yuvanın girişinde bulunan şahıslardan biri elindeki sopayla dışarı kaçan kirpinin kafasına vurdu.

Peşinden gelen köpek de kirpiyi ısırarak yere attı. Cebindeki bıçağı çıkaran şahıs, nesli tükenmek üzere olan kirpiyi boğazını vahşice keserek hayvanı katletti. Kirpiye saldıran köpek de yüzüne saplanan oklardan dolayı yaralandı. 

Cep telefonuyla çekilen görüntüler sosyal medyada paylaşılınca vahşet ortaya çıktı. Görüntüleri izleyenler yaşanan vahşete büyük tepki gösterirken nesli tükenmek üzere olan oklu kirpiyi öldüren şahısların kim oldukları ve neden öldürdükleri konusunda ise herhangi bir bilgi  bulunmuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!