Hilas Otel

Çelik İnşaat

Işıklı ve Kadıköy mahalleleri bağlantı yoluna parke taşı döşendi

Efeler Belediyesi ekipleri tarafından, Işıklı ve Kadıköy Mahallesi arasındaki bağlantı yoluna kilitli parke taşı döşendi.Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, ilçe merkezi...

Işıklı ve Kadıköy mahalleleri bağlantı yoluna parke taşı döşendi

Efeler Belediyesi ekipleri tarafından, Işıklı ve Kadıköy Mahallesi arasındaki bağlantı yoluna kilitli parke taşı döşendi.

Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, ilçe merkezi ve kırsal kesimlerdeki mahallelerdeki yol çalışmaları sürüyor. Belediye ekipleri, Işıklı ve Kadıköy mahallelerini birbirine bağlayan 1,5 kilometrelik bağlantı yolunda başlattıkları yol çalışmasını sonlandırdı. Her iki mahallede ikamet eden vatandaşların çok sık kullandığı yol, kilitli parke taşı döşenerek kaliteli hale getirildi.

Uzun zamandır toprak yol nedeniyle sorun yaşadıklarını ifade eden mahalle sakinleri, Efeler Belediyesi’nin yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’a teşekkür ettiler.

Efeler Belediyesi olarak yol çalışmalarına büyük önem verdiklerini kaydeden Başkan Özakcan, “Vatandaşlarımızın sıkça kullandıkları bir yolu daha tozdan ve çamurdan kurtardık. Ekiplerimiz belirledikleri program dahilinde yol çalışmalarına ara vermeden devam ederek, yollarımızın kalitelerini arttıracağız” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312