banner1320

İntihar etmek isteyen kadının sözleri yürekleri burktu

Antalya'da ayrı yaşadığı eşinin çocuklarını göstermediğini iddia eden G.S. (25) adlı kadın, falezlere çıkarak intihar etmek istedi. İkna edilen kadın, 'Çocuklarım olmadan yaşamanın ne anlamı var?' dedi. 

İntihar etmek isteyen kadının sözleri yürekleri burktu
banner1314

Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Konyaaltı Caddesi üzerinde saat 10:00 sularında meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre G.S. adlı kadın, ayrı yaşadığı kocasının iki çocuğunu göstermediğini iddia ederek intihar etmek istedi. G.S. adlı kadının intihar edeceğini anlayan vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirirken, olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. 

Olay yerine gelen ekiplerin yoğun ikna çabaları sırasında genç kadın, çocuklarını çok özlediğini ve göremediğini, bu yüzden de ölmek istediğini söyledi. "Çocuklarım olmadan yaşamanın ne anlamı var" diyen G.S.’ye kendisine yardımcı olacaklarını belirten polisler, geriye doğru çıkıp elini uzatmasını istedi. Bunun üzerine G.S. polislere elini uzattı. Ekipler taraıfndan kurtarılan kadın, ambulanstaki ilk müdahalenin ardından polis merkezine götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300