Hilas Otel

Çelik İnşaat

İl Özel İdaresi için 15 yeri araç alındı

DÜZCE (AA) - Düzce Valiliği tarafından kent genelindeki asfalt yapım işlerinde kullanılmak üzere 15 yeni araç alındığı bildirildi.Valilikten yapılan yazılı açıklamada, İl Özel İdaresi'nin, 2018 yılı ve gelecek yıllarda asfalt yapım...

İl Özel İdaresi için 15 yeri araç alındı
banner1311

DÜZCE (AA) - Düzce Valiliği tarafından kent genelindeki asfalt yapım işlerinde kullanılmak üzere 15 yeni araç alındığı bildirildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, İl Özel İdaresi'nin, 2018 yılı ve gelecek yıllarda asfalt yapım işleri için makine ve ekipman alımı yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, köylerde uzun ömürlü ve karayolları standartlarına uygun asfaltlama çalışması yapıldığı ifade edilerek, şu bilgilere yer verildi:

"Asfalt çalışmalarının Özel İdaresi tarafından gerçekleştirilmesi için 2 adet asfalt finişeri, 2 adet toprak silindiri, 1 adet demir bandajlı asfalt silindiri alımı yapılarak Özel İdare makine parkına dahil edilmiştir. Ayrıca asfalt nakliye ve diğer köy yollarında kullanılmak üzere 12 adet çift çeker kar bıçaklı kamyon ve 1 adet çekici kamyon alınarak hizmete sunulmuştur."

Açıklamada ayrıca, kent genelinde 2017 yılında 120 kilometre, 2016 yılında ise 80 kilometre sıcak asfalt yapıldığı aktarılarak bu yılki hedefin 200 kilometre sıcak asfalt dökümü olduğu kaydedildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312