Hilas Otel

Çelik İnşaat

Havza'da Şehit Astsubay Alnıdelik için mevlit okutuldu

SAMSUN (AA) - Havza'da, 28 Haziran 2017'de Kilis'te sivil askeri araçla kamyonun çarpışması sonucu şehit olan Piyade Astsubay Şevket Alnıdelik için mevlit okutuldu. Doğançayır Mahalle Camisi'nde ailesi tarafından okutulan mevlitte...

Havza'da Şehit Astsubay Alnıdelik için mevlit okutuldu

SAMSUN (AA) - Havza'da, 28 Haziran 2017'de Kilis'te sivil askeri araçla kamyonun çarpışması sonucu şehit olan Piyade Astsubay Şevket Alnıdelik için mevlit okutuldu.

Doğançayır Mahalle Camisi'nde ailesi tarafından okutulan mevlitte şehit Alnıdelik ve tüm şehitler için dua edildi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, şehit aileleri için her zaman göreve hazır olduklarına vurgu yaparak, "Bizler için canlarından can veren şehit ailelerimiz için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Şehitlerimiz bu vatana olan borçlarını canlarıyla ödedi. Bizler de onların emanetlerine en iyi şekilde sahip çıkmanın gayreti içindeyiz." dedi.

Şehit babası Akif Alnıdelik ise mevlite katılanlara teşekkür ederek, "Allah razı olsun, devletimiz her zaman varlığını yanımızda hissettirdi." diye konuştu.

Mevlide şehidin yakınlarının yanı sıra İlçe Emniyet Müdür Vekili İsmail Kahyaoğlu, Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ve vatandaşlar katıldı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER