banner1571

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Hanife'den şaşırtan hamle! Boşanmışlardı ama...

Esra Erol’un sunduğu evlilik programına katılarak adından söz ettiren Hanife Gürdal ve geçtiğimiz Aralık ayında evlendiği fotoğrafçı sevgilisi Kemal Ayvaz ile 9 aylık evliliğin ardından ani bir kararla boşanmıştı. Fenomen gelin adayı boşanmanın ardından geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından eski eşine göndermede bulunmuştu. Bugün ise eski eşiyle düğün fotoğrafını paylaşan Hanife, yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı.

Genel 26.09.2020, 14:04
345
Hanife'den şaşırtan hamle! Boşanmışlardı ama...

Esra Erol’un sunduğu evlilik programında fenomen hale gelen gelin adayı Hanife Gürdal sonrasında Zuhal Topal’ın evlilik programına katılmıştı. Evlilik programlarıyla popülerliğe kavuşan Gürdal, sosyal medyayı etkin kullanan isimler arasında yerini almayı başardı.

Geniş bir hayran kitlesine kavuşan gelin adayı evlilik programlarındaki görüntüsünü baştan aşağıya değiştirmeyi seçen Hanife Gürdal, tessettürü çıkararak başını açmayı tercih etti.

2019 yılında muradına ererek fotoğrafçı sevgilisi Kemal Ayvaz’la evlenen Hanife Gürdal 9 aylık evliliğini geçtiğimiz günlerde noktalandığını duyurmuştu.

HANİFE'DEN KAFA KARIŞTIRAN PAYLAŞIM!

Evlendikten sonra Trabzon'a yerleşen ve hayatını burada sürdürmeye karar veren Hanife, bugün yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı. Boşandığı eşi Kemal Ayvaz ile düğün fotoğrafını paylaşan fenomen gelin adayı, paylaşımının altına 'Kararlarımı sorgulamayın lütfen' notunu düştü.

Yorumlar (0)