Halıya sarıp kaçırdılar, çıplak fotoğraflarını...

Mersin'de bir iş adamını halıya sarıp kaçırdıktan sonra çıplak fotoğraflarını çekerek şantaj yapan 3 kişi yakalandı. 

Halıya sarıp kaçırdılar, çıplak fotoğraflarını...
banner1314

Mersin'de 19 Mayıs günü meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre AA.K., C.K. ve İ.K., birlikte iş yapma vaadi ile ortak oldukları öğrenilen iş adamları B.K. ve K.B.'yi dolandırmak istedi. Şahısların tavırlarından şüphelenen B.K., iş teklifini kabul etmedi. Bunun üzerine B.K.'yı Mezitli'deki eve götüren şahıslar, ağzını bantladıktan sonra B.K.'yı darp etmeye başladı. Uzun süre darp edilen şahıs, ardından bir halıya sarılarak bindirildiği minibüs ile başka bir eve götürüldü.

Zanlılar, bir süre sonra B.K.'nın ortağı K.B.'yi de aynı eve getirdi. Bir araya getirilen iki ortağın çıplak fotoğraflarını çeken zanlılar, iş adamlarından 2.5 milyon TL isteyeerk serbest bıraktı. Serbest bırakılmalarının ardından polise giden iş adamları, 3 kişiden şikayetçi oldu. 

Şikayet üzerine harekete geçen ekipler, İ.K., A.K. ve C.K.'yı belirledikleri adreslerde gözaltına aldı. Şahısların evinde yapılan aramada olayda kullanılan tüfek, koli bandı ve ipler ele geçirilirken, B.K.'ya ait cüzdan ve kredi kartı da ele geçirildi. 

3 şahıs, sorgulanmak için emniyete götürülürken, buradaki işlemleri tamamlanan şahıslar çıkarıldıkları mahkamece tutuklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300