Hilas Otel

Çelik İnşaat

GSO MEM-GAGİAD işbirliğinde ilk adımlar atıldı

Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel, Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim ve Danışmanlık Merkezi (GSO-MEM) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi’yi ziyaret etti.GSO-MEM Başkanı Adnan Ünverdi,...

GSO MEM-GAGİAD işbirliğinde ilk adımlar atıldı

Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel, Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim ve Danışmanlık Merkezi (GSO-MEM) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi’yi ziyaret etti.

GSO-MEM Başkanı Adnan Ünverdi, ziyareti için GAGİAD Başkanı Bora Tezel’e teşekkür etti. İşbirliği çalışmalarının ilk adımları açısından ziyaretin önemi olduğunu belirten Ünverdi, Gaziantep ekonomisine yön veren yeni nesil gençlerin GAGİAD’ta yer aldığını kaydetti. Ünverdi, “Gaziantep gibi geçmişi ile kurtuluş savaşında destan yazmış bir şehir, bugün hem ekonomik hem kültürel dokusu ile ülkemize örnek oluyor. GAGİAD ile işbirliği çalışmalarını başlatmak ve Gaziantep’in mevcut durumundan bir adım daha ileriye gitmesine katkıda bulunmak bizlere gurur veriyor” dedi. Merkezin eğitim salonlarını ve atölyelerine gezerek çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alan Tezel de “GSO-MEM Gaziantep’in kalifiye eleman ihtiyacının karşılaması konusunda çok doğru bir seçim olmuş. Bu altyapı ve heyecanla GAGİAD olarak merkezin üyelerimize en iyi şekilde hizmet vermesine katkıda bulunmaktan memnuniyet duyacağız. Böyle bir merkezin kentimize kazandırılmasında emeği geçenleri tebrik ediyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300