Hilas Otel

Çelik İnşaat

Goody Çocuk Tiyatrosu, Yarı Yıl Çocuk Şenliği’ne Katılıyor

Goody kedi-köpek mamaları markasının çocuklarda hayvan sevgisini geliştirmek amacıyla projelendirdiği Goody Çocuk Tiyatrosu, Bir Dostluk Hikâyesi adlı müzikli çocuk oyunu Caddebostan Kültür Merkezi Yarıyıl Çocuk Şenliğinde 26 Ocak Pazartesi...

Goody Çocuk Tiyatrosu, Yarı Yıl Çocuk Şenliği’ne Katılıyor
banner1314
Goody kedi-köpek mamaları markasının çocuklarda hayvan sevgisini geliştirmek amacıyla projelendirdiği Goody Çocuk Tiyatrosu, Bir Dostluk Hikâyesi adlı müzikli çocuk oyunu Caddebostan Kültür Merkezi Yarıyıl Çocuk Şenliğinde 26 Ocak Pazartesi günü miniklerle buluşuyor. Şimdiye kadar 25.000’den fazla ilkokul öğrencisine hayvan sevgisinin önemini anlatan Goody kedi-köpek mamalarının kurduğu Goody Çocuk Tiyatrosu, çocukların yarı yıl tatili coşkusunu artırmaya hazırlanıyor. Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen Caddebostan Kültür Merkezi Yarıyıl Çocuk Şenliğinde minik izleyicilerle buluşacak Goody Çocuk Tiyatrosu, tüm çocukları hem eğlendirici hem de bilgilendirici tiyatro gösterisine davet ediyor.
Senaryosu Tiyatro Sanatçısı Nedim Saban tararından yazılan ve bir ev köpeğiyle bir sokak kedisinin dostluğunu konu alan Bir Dostluk Hikâyesi, La Fontaine eserlerine de atıfta bulunuyor. Nedim Saban yönetimindeki Tiyatrokare oyuncularının performanslarıyla renklenen oyuna; Ömür Gedik, Tuna Arman, Reyhan Karaca ve Yavuz Seçkin gibi hayvan haklarına duyarlı sanatçılar da fabllardaki karga, öküz, kurbağa ve tilki gibi karakterleri canlandırarak destek veriyor.
Bir Dostluk Hikâyesi son iki yılda 40’a yakın eğitim kurumunda ve sayısız kültür merkezinde sahnelendi. Oyun alanında en saygın kurumlardan biri olan DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü’nün Çocuk ve Genç Psikolojik Danışmanlık Merkezi uzmanları tarafından incelenip pedagojik açıdan uygunluğu onaylandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300