banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

'Gel eşyalarını al' dedi ve iki kız kardeşe...

banner1357

Boşanmak üzere olduğu eşinin 'Gel eşyalarını al' mesajı üzerine evine giden kadın, silahlı saldırıya maruz kaldığını öne sürdü.

Genel 16.02.2019, 13:59 16.02.2019, 14:04
'Gel eşyalarını al' dedi ve iki kız kardeşe...
banner1353
banner1375

Dün 15.30 sıralarında Antalya Muratpaşa ilçesi Meydankavağı Mahallesinde bir sitede meydana gelen olay polisi harekete geçirdi. Alınan bilgiye göre, bir sene önce M. S. ile hayatını birleştiren M. S., eşiyle yaşadığı sorunlar yüzünden boşanmak istedi. Bir gün önce kız kardeşinin yanına giden M. S.’yi öğlen saatlerinde kocası eşyalarını alması için evine davet etti.

Ablasıyla beraber eve gelen kadın, bir süre sonra eşiyle tartışma yaşadı. Öne sürülenlere göre, kadının kocası, ‘Öldüreceğim seni, ’ şeklinde ifadelerde bulunup silahı ateşledi. Kurşun duvara isabet ederken, sesi duyan M. S.’nin ablası eli silahlı kocayı tutmayı denedi. Bu esnada M. S. ise çantasından çıkardığı göz yaşartıcı spreyi eşinin yüzüne sıkarak ablasıyla beraber oradan  kaçtı. 

Durumun polise ihbar etmesiyle beraber olay yerine çok sayıda ekip sevk gönderildi. Bölgede araştırma gerçekleştiren polis, silahla ateş ettiği iddia edilen M. S.’yi bulmak için düğmeye bastı. Çevredeki güvenlik kameraları üzerinde incelemelerde bulunan ekipler, olaydan hemen sonra M.S.'nin siteden uzaklaştığını tespit etti. Evin içerisine çilingir yardımıyla girildi, yerde boş kovan ve duvarda delik kaydedildi. İfadesi alınan kadının oldukça korktuğu gözlenirken, polisin M. S.’yi arama çalışmaları ise devam ediyor.

Yorumlar (0)