banner1160

Galibiyeti, Futbolcuların Hareketlerini Taklit Ederek Kutladı

Spor Toto Süper Lig takımlardan Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı 2-0 mağlup etmesinin ardından Fenerbahçeli taraftarlar Kadıköy’de galibiyeti kutladı. Fenerbahçeli bir taraftar ise galibiyeti takla atarak ve Alex ile Guiza'nın hareketlerini...

Galibiyeti, Futbolcuların Hareketlerini Taklit Ederek Kutladı
banner1139
Spor Toto Süper Lig takımlardan Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı 2-0 mağlup etmesinin ardından Fenerbahçeli taraftarlar Kadıköy’de galibiyeti kutladı. Fenerbahçeli bir taraftar ise galibiyeti takla atarak ve Alex ile Guiza'nın hareketlerini taklit ederek kutladı.

Şükrü Saraçoğlu stadında oynanan dev derbinin ardından Fenerbahçeli taraftarlar Kadıköy’de galibiyeti kutladı. Maçın ardından sokaklara dökülen taraftarlar, cadde ve sokaklarda meşaleler yakarak, galibiyetlerini doyasıya kutladı. Bir yandan caddelerdeki araçları sallayan taraflar diğer yandan darbuka çalıp oynadı. Öte yandan bir Fenerbahçeli taraftar ise galibiyeti Fenerbahçeli futbolcuların taklitlerini yaparak kutladı. Cadde üzerinde takla atan taraftar daha sonra Alex ve Guiza'nın hareketlerini taklit ederek renkli görüntülere sahne oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1165