Hilas Otel

Çelik İnşaat

Fırıncılara hijyen eğitimi

ZONGULDAK (AA) - Alaplı Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, 5-7 Temmuz tarihlerinde ilçede faaliyet gösteren fırın işletmeciliğine yönelik hijyen eğitimi verileceğini bildirdi.Gelgeç, yaptığı yazılı açıklamada, Halk Eğitim...

Fırıncılara hijyen eğitimi

ZONGULDAK (AA) - Alaplı Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, 5-7 Temmuz tarihlerinde ilçede faaliyet gösteren fırın işletmeciliğine yönelik hijyen eğitimi verileceğini bildirdi.

Gelgeç, yaptığı yazılı açıklamada, Halk Eğitim Merkezi tarafından verilecek eğitime ilçedeki tüm fırın işletmelerinde çalışan işçilerin katılması gerektiğini ifade etti.

Eğitim sonunda katılımcılara sertifika verileceğini kaydeden Geçgeç, şunları kaydetti:

"5-7 Temmuz tarihleri saat 09.30 ile 12.00 arasında Alaplı Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yetkililerince düzenlenecek olan 'Ekmek hijyen' eğitimine tüm fırın işletmeleri çalışanlarının kimlik fotokopileri ile birlikte katılmaları gerekmektedir. Program sonunda tüm katılımcılara hijyen eğitim sertifikası verilecektir. Eğitime katılım zorunlu olup sertifikası olmayan fırın işletmesi çalışanlarına yapılan denetimlerde idari yaptırımlar ve para cezaları uygulanacaktır."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER