banner1589

banner1608

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Fenomen baba, şaka yaptığı çocuklarının velayetini kaybetti!

Baba ve üvey anne, en küçük oğulları Cody'ye zaman zaman küfür edip evlatlık verildiğini söyledi, hatta bir keresinde burnunu kanattı. Mahkemeye taşınan şiddet görüntüleri üzerine hakim, en küçük iki çocuk Cody ve Emma'nın velayetini biyolojik annelerine verdi.

Son Dakika 04.05.2017, 15:17
99
Fenomen baba, şaka yaptığı çocuklarının velayetini kaybetti!

ABD'de 'Beşinin Babası' (DaddyOFive) isimli Youtube kanalında beş çocuğuna yaptığı şakaların videolarını yayımlayan baba ve üvey anne, çocuklardan ikisinin velayetini kaybetti.
 
759 bin takipçisi olan hesabın videolarından birinde ailenin küçük oğlu Cody, babası ve üvey annesi tarafından yere dökülen mürekkep yüzünden suçlanması sonrası ağlıyor, ailesi ise Cody'ye küfrediyordu.
 
Bir başka videoda Cody'nin bir başka aile tarafından evlat edinildiği söyleniyor, bir diğer videoda ise babasının ittirdiği çocuğun burnunun kanadığı görülüyordu.
 
Sosyal medyada bu şakaların çocukları "istismar ettiği" yönünde bir tepkinin doğması üzerine Maryland'de yaşayan ebeveynler Mike ve Heather Martin bir özür videosu yayımlamıştı.
 
Mike-Heather Martin çifti tepkiler üzerine videoların 'gerçek olmadığı' açıklaması yaptılar, daha önce polis tarafından çocuklara taciz uygulandığı iddiaları üzerine bir soruşturma açıldığını ancak aklandıklarını duyurdular.

 
'Videolar planlıydı'
 
Bazı videoların ise planlanarak çekildiği ve çocukların şakalardan haberdar olduğu öne sürüldü. Baba Mike Martin en son olarak Twitter hesabından ailesini korumak adına videoları sildiğini duyurdu.
 
Videolarda çocuklara yapılanları takipçisi çok olan diğer sosyal medya hesapları da kınamıştı.
 
Bütün bu gelişmelerin üzerine ailenin en küçük iki çocuğu Cody ve Emma'nın velayeti, çocukların biyolojik annesi Rose Hall'a verildi.
 
Hall ve avukatı Tim Conlon, yayımladıkları YouTube videosunda, 'çocukların normale döndüklerini' söyledi. Anne Hall, "Çocuklarımın taciz edildiğini görmek çok can yakıcı ve rahatsız edici" dedi.

Kaynak:Vatan

Yorumlar (0)