banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Fenerbahçe'den corona virüsü açıklaması: Tüm sonuçlar negatif

banner1357

Fenerbahçe'de son dakika gelişmesi. Fenerbahçe Spor Kulübü, kadın ve erkek voleybol takımları ile basketbol kadın takımındaki tüm sporcu, idari personel ve teknik heyetin sonuçlarının negatif çıktığını açıkladı.

Genel 31.03.2020, 13:48 Ergül
Fenerbahçe'den corona virüsü açıklaması: Tüm sonuçlar negatif
banner1353
banner1375

İŞTE O AÇIKLAMA

Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın ve Erkek Voleybol Takımları ile Basketbol Kadın takımımızda sporcu, teknik ve idari ekipten olmak üzere toplamda 65 kişiye yeni tip Koronavirüs taramaları yapılmıştır.

İlk yapılan tetkiklerde 5 kişide Koronavirüs bulgularına rastlanılmış olması sebebiyle, detaylı taramaları gerçekleştirilmiş, sonrasında sonuçlar negatif çıkmıştır.

Böylelikle, tarafımıza iletilen son test sonuçlarına göre tüm sporcu, idari personel ve teknik heyetlerimizin sonuçları negatiftir. 

İlk bulguları pozitif çıkan sonrasında yapılan ikinci testlerinde negatif gelen sporcularımız ve teknik heyetimizden bir çalışanımız tedbir amaçlı tıbbı kontrol altında, ev istirahatlerindedirler.

Bu süreçte kulübümüze desteklerinden ötürü sponsorumuz Liv Hospital/Medical Park hastanelerine destekleri için teşekkürlerimizi sunarız.

Yorumlar (0)