banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Evlenmek istediği 16 yaşındaki kızın annesini öldüren şahıs, saklandığı evde kıskıvrak yakalandı

Uşak'ta evlenmek istediği yaşı küçük kızın annesini öldürdükten sonra kayıplara karışan katil zanlısı, saklandığı evde kıskıvrak yakalandı.

Genel 27.09.2020, 18:27
142
Evlenmek istediği 16 yaşındaki kızın annesini öldüren şahıs, saklandığı evde kıskıvrak yakalandı

Geçtiğimiz günlerde evlenmek istediği 16 yaşındaki kızın annesini yaşanan tartışma sonucu bıçaklayan zanlı, polisler tarafında saklandığı evde kıskıvrak yakalandı.

25 Eylülde meydana gelen olayda, yabancı uyruklu Muhammet Fahim Kaderi (23), kendisi gibi yabancı uyruklu olan ve evlenmek istediği Z.K'nın evine gitti. Evde henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı Kaderi ve Z.K'nın annesi Mahsume Kanbere arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma yerini kavgaya bıraktı. Kaderi yanında getirdiği bıçakla Kanbere'yi karnından bıçaklayarak kaçtı.

SAKLANDIĞI EVDE KISKIVRAK YAKALANDI

İhbarlar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri Kanbere'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipleri, katil zanlısı Kaderi'yi arama çalışması başlattı. Yapılan titiz çalışmalar sonucunda Kaderi, Kemalöz Mahallesi'nde saklandığı bir evde kıskıvrak yakalandı. Ayrıca Kaderi'nin bir süre önce 16 yaşındaki kız çocuğu Z.K'yı istediği ve hem Z.K'nın hem de ailesinin isteği ve onayı olmadığı için tartışma çıktığı öğrenildi.

Yorumlar (0)