banner1579

banner1567

banner1526

banner1499

banner1576

banner1534

banner1581

Erkek arkadaşa bütçe dostu 8 Sevgililer Günü hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken kadınlar, erkek arkadaşa bütçe dostu Sevgililer Günü hediyesi arayışını sürdürüyor. Her çeşit erkeği ince eleyip sık düşündük ve bir erkeğe alınabilecek tüm hediyeleri eksiksiz listeledik.

Genel 19.01.2021, 11:55 19.01.2021, 12:08
204
Erkek arkadaşa bütçe dostu 8 Sevgililer Günü hediyesi

Erkek arkadaşa bütçe dostu 8 Sevgililer Günü hediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken kadınlar, erkek arkadaşa bütçe dostu Sevgililer Günü hediyesi arayışını sürdürüyor.  Her çeşit erkeği ince eleyip sık düşündük ve bir erkeğe alınabilecek tüm hediyeleri eksiksiz listeledik.

Dümdüz, desensiz bir bere

Tam bir yılbaşı ve sevgililer günü hediyesi olacak gibi duruyor. Üstelik son dakikacıysanız kafanız da rahat olacaktır, çünkü her yerde bulabilirsiniz.

Klasik görünümlü bir spor ayakkabı

Eğer hediye alacağınız kişinin ayak numarasını biliyorsanız işiniz çok kolay. Klasik görünümlü bir spor ayakkabıya düşmeyecek erkek çok azdır çünkü :)

Güzel bir kemer

Her kemer değilse bile bazı markaların kaliteli kemerleri bir erkeği çok şık gösterebilecek bir detay. Bir de bunun hediye gelmesi demek onların kafalarını rahatlatacak.

Çorap, daha çok çorap

Bir erkeğin sıkılmayacağı şeylerin başında çorap geliyor adeta. Ne kadar fazlaysa o kadar güvende hissediyorlar. Bol bol çorap alıp onları sevindirmek oldukça kolay.

Tüm kablolarını ve hard disklerini düzenli bir şekilde tutabilecekleri çantalar

Fazla söze gerek yok, onların çoktan canları çekti bile.

Güzel bir traş seti

Traş sonrası losyonundan jiletine, nemlendiricisinden fırçasına kadar her detayı düşünülmüş bir set hediye olarak güzel bir seçenek

Cüzdan hediyesi

Erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlardan biriside cüzdandır. Ona özel kolay taşınabilir şık bir cüzdan hediye edebilirsiniz.

Yorumlar (0)