banner1223

Ereğli'den kısa kısa

ZONGULDAK (AA) - Ereğli Pazarcılar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Fehmi Taşkın, yeniden bu göreve seçildi. Ereğli Pazarcılar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek listeyle yapılan seçim sonucunda mevcut başkan...

Ereğli'den kısa kısa

ZONGULDAK (AA) - Ereğli Pazarcılar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Fehmi Taşkın, yeniden bu göreve seçildi.

Ereğli Pazarcılar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Tek listeyle yapılan seçim sonucunda mevcut başkan Taşkın, yeniden bu göreve seçildi.

Taşkın başkanlığındaki yönetim kurulunda Adem Baş, Yusuf Danışmaz, Ömer Demir, Muhittin Başol, Mahmut Öztürk ve Mustafa Derya yer aldı.

Genel kurula Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Zonguldak Esnaf Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşunun temsilcileri de katıldı.

- Uysal, Ören Mahallesi'ni ziyaret etti

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, muhtarlarla birilketmahallelerde yaşanan sorunların ortadan kaldırılabilmesi çalıştıklarını söyledi.

Uysal, Ören Mahallesi'ni ziyaret ederek, mahalleliyle bir araya geldi.

Belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Uysal, göreve geldikleri günden bu yana 31 mahalleye eşit hizmet parolasıyla çalıştıklarını belirtti.

Uysal, "Muhtarlarımızla birlikte ihtiyaçların giderilmesi noktasında çalışıyoruz. Birlik ve beraberliğimizi sürdürdüğümüz müddetçe altından kalkamayacağımız sorun olmaz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148