banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1337

Ereğli'den kısa kısa

banner1357

Genel 22.09.2020, 15:15
21
Ereğli'den kısa kısa
banner1353

ZONGULDAK (AA) - Ereğli ilçesinde Cehennemağzı Mağaralarını ziyarete gelenlerin araçlarını park edebilecekleri alan oluşturuluyor.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, mağaralar bölgesini ziyarete gelen turist otobüsleri ve vatandaşların araçları için başlatılan otopark çalışmalarını inceledi.

Posbıyık, bölgede taş duvar çalışmaları tamamlandıktan sonra alandaki derenin ıslahının da gerçekleştirileceğini söyledi.

- Kepez'e sinyalizasyon sistemi

Ereğli Belediyesi Destekleme Hizmetleri Müdürlüğü ile Karayolları Bölge Müdürlüğü'nün iş birliğinde Kepez Mahallesi'ndeki siteler mevkisine sinyalizasyon sistemi kuruluyor.

Kepez Mahalle Muhtarı Baki Karaarslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'a teşekkür ederek, "Kepez mahallesi site yol ayrımında karşıdan karşıya geçmek vatandaşlarımız için büyük bir sorundu. Bu süreçte bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve sinyalizasyon çalışmasında en büyük emeği olan Belediye Başkanımız Halil Posbıyık'a ve Karayolları yetkililerine azalarım ve mahalle halkım adına sonsuz teşekkür ediyorum." dedi.

Yorumlar (0)