banner1579

banner1585

banner1526

banner1499

banner1496

banner1534

banner1581

Ereğli'de halkla buluşma ve güvenlik toplantısı

ZONGULDAK (AA) - Ereğli Kaymakamlığınca, halkla buluşma ve güvenlik toplantısı düzenlendi. Kaymakam Nazım Madenoğlu, Belenyeni Mahallesi'ndeki İsmet İnönü İlköğretim Okulu konferans salonundaki toplantıda, ilçe genelinde sağlıklı...

Genel 10.01.2018, 13:55
18
Ereğli'de halkla buluşma ve güvenlik toplantısı

ZONGULDAK (AA) - Ereğli Kaymakamlığınca, halkla buluşma ve güvenlik toplantısı düzenlendi.

Kaymakam Nazım Madenoğlu, Belenyeni Mahallesi'ndeki İsmet İnönü İlköğretim Okulu konferans salonundaki toplantıda, ilçe genelinde sağlıklı ve huzurlu bir ortam ile vatandaşları buluşturma çabasında olduklarını söyledi.

Birlik ve beraberlik içerisinde sorunların çözümü için uğraştıklarını anlatan Madenoğlu, "İlçe merkezi, beldeler, köylerimiz ve mahallelerimizde halkımız ile bir araya geliyoruz, taleplerini, önerilerini dinliyoruz. Her zaman halkımıza hizmet etmenin heyecanını düşünüyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarının çözüldüğünde bizlerde onlar da kadar mutlu oluyoruz. Yaptığımız halk buluşması ve güvenlik toplantılarında vatandaşlarımız ile iyi bir diyalog kuruyoruz." diye konuştu.

Toplantıya, Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağlar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, daire müdürleri ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Yorumlar (0)